на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE
Маица TREFOIL TEE

Маица TREFOIL TEE

код на производ: H33567
Šifra proizvođača: 21649
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas TREFOIL T-SHIRT е женска маица со кратки ракави.

Класичниот дизајн нуди вистинска летна удобност.

Познатото лого на adidas Trefoil доминира во спортската елеганција од 1972 година.

Мекиот памук ви дава чувство на мекост и удобност.

Оваа маица е одличен избор за сите вас кои обожавате опуштен спортски стил.

Брендот adidas е синоним за врвен квалитет и дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Стандард fit за опуштено и лесно чувство
  • Прикажана боја: Жолта
  • Код на производ: H33567

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FN7810-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.617 MKD
Заштеда 25%
11.490 MKD
големина
10
11
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DX0137-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.768 MKD
Заштеда 35%
13.490 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Патики DH8010-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.167 MKD
Заштеда 25%
10.890 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9478-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
големина
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL