на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ Маица Bulldog
BUZZ

BUZZ Маица Bulldog

код на производ: BZA211M807-01
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Buzz BULLDOG машката lifestyle маица се издвојува со интересна графика и квалитетен памук кој ви овозможува секојдневна удобност. Кројот кој овозможува слобода на движење и удобност ќе ја направи оваа маица ваша омилена. Графиката ќе ја нагласи ја вашата оригиналност и урбан стил.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Заоблена крагна
 • Графика
 • Материјал: 100% памук
 • Боја: црна
 • Код на производ: BZA211M807-01

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-630-1-099
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица E3-630-1-190
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231M801-10
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ2821-739
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231M801-01
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица BZA231M800-01
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL