на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas

adidas Маица TEE

код на производ: GN4253
1.388 MKD
1.388 MKD
694 MKD
Заштеда: 694 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13Y
  • 13-14Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Спортскиот стил не мора да биде само удобен, туку совршено стилизиран и забавен.

adidas  TEE е детска маица кои ги следат урбаните трендови.

Дизајнирана во соработка со креативците од HER Studio London, оваа маица со кратки ракави има цветен дизајн со логото Trefoil на предната страна.

Експлозијата на свежи бои е во контраст со еднобојната памучна ткаенина во удобен спортски крој.

Совршено се комбинира и е одличен избор за секојдневни активности во кои тие сакаат да изгледаат автентично.

Спецификации:

  • Стандарден крој
  • Боја: бела 
  • Код на производ: GN4253
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FY2630
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики FU7713
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.830 MKD
Заштеда 20%
4.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики EF5398
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица BZA231B800-01
1.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица BZA231B800-61
1.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL