на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE
Маица TEE

Маица TEE

код на производ: GN4199
Šifra proizvođača: 29931
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Можеби не е лесно да се биде „зелен“, но детската унисекс маица Disney Tinkerbell за мали деца и Ѕвончица на неа ја прават забавна и интересна.

Нејзиниот весел дух ќе ја инспирира вашата малечка.

Комбинацијата на Disney Tinkerbell и графиките на adidas Stan Smith ја прават оваа детска маица единствена.

Дизајнот е потсетување дека многу може да се постигне со среќни мисли.

Оваа маица е изработена од органски памук и е дел од иницијативата на adidas да го намали пластичниот отпад.

Исто така, маицата е испечатена со помош на одржлива технологија.

Спецификации:

  • Модел: Regular fit
  • Кратки ракави
  • Материјал: 100% органски памук
  • Боја: Бела
  • Код на производ: GN4199

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FD2765-900
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.793 MKD
Заштеда 35%
11.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1203A289-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
3.5
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Патики HP2200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.641 MKD
Заштеда 25%
6.188 MKD
големина
10
10-
11
6-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики DR9503-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики GX3373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.427 MKD
Заштеда 35%
9.888 MKD
големина
10-
8
8-
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-100
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN4500-010
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL