на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas

adidas Маица TEE

код на производ: GN4148
1.288 MKD
1.288 MKD
773 MKD
Заштеда: 515 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 6M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Можеби не е лесно да се биде „зелен“, но детската унисекс маица Disney Tinkerbell за мали деца и Ѕвончица на неа ја прават забавна и интересна.

Нејзиниот весел дух ќе ја инспирира вашата малечка.

Комбинацијата на Disney Tinkerbell и графиките на adidas Stan Smith ја прават оваа детска маица единствена.

Дизајнот е потсетување дека многу може да се постигне со среќни мисли.

Оваа маица е изработена од органски памук и е дел од иницијативата на adidas да го намали пластичниот отпад.

Исто така, маицата е испечатена со помош на одржлива технологија.

Спецификации:

  • Модел: Regular fit
  • Кратки ракави
  • Кружен еластичен отвор
  • Копчиња на рамената за полесно облекување
  • Материјал: 100% органски памук
  • Боја: Бела
  • Код на производ: GN4148
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.742 MKD
Заштеда 30%
2.488 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
Заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.742 MKD
Заштеда 30%
2.488 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Патики GY9219
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
10-K
10K
2K
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
Патики GY6628
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.373 MKD
Заштеда 40%
2.288 MKD
големина
10-K
10K
2K
3K
4K
5-K
5K
6-K
6K
7-K
7K
8-K
8K
9-K
9K
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица HF7576
1.392 MKD
Заштеда 30%
1.988 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Маица GN4199
1.073 MKD
Заштеда 40%
1.788 MKD
големина
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Маица DV2905
972 MKD
Заштеда 30%
1.388 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Маица DV2904
972 MKD
Заштеда 30%
1.388 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98