на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt

код на производ: 113939-WL004
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Оваа Champion женска маица со себе носи класичен спортски изглед. Можете да ја носите за време на динамични секојдневни активности, но исто така е одличен избор за опуштени ноќни излегувања. Памучната ткаенина обезбедува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Champion логото го комплетира изгледот на оваа женска маица и ви носи спортска и урбана вибрација.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Champion лого
 • Состав: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: 113939-WL004

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица WT33557-OUK
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  2.855 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS