на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt
CHAMPION

CHAMPION Маица Crewneck T-Shirt

код на производ: 113939-WL004
2.190 MKD
2.190 MKD
1.095 MKD
Заштеда: 1.095 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Оваа Champion женска маица со себе носи класичен спортски изглед. Можете да ја носите за време на динамични секојдневни активности, но исто така е одличен избор за опуштени ноќни излегувања. Памучната ткаенина обезбедува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Champion логото го комплетира изгледот на оваа женска маица и ви носи спортска и урбана вибрација.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Champion лого
 • Состав: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: 113939-WL004

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Маица DTA231F804-1W
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL