на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE BRND MRK APLCTN 1

код на производ: DB6527-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Men’s T-Shirt е машка маица со кратки ракави со големо Nike лого, која многу брзо ќе стане класика во вашата гардероба.

Стандардниот крој овозможува лесно и опуштено чувство, а меката памучна ткаенина е пријатна за носење.

Одлично оди со вашите омилени патики и фармерки или тренерки.

Ако го сакате брендот Nike и урбаниот, опуштен стил на облекување, оваа маица е вистинскиот избор за вас.

Спецификации:

  • Состав: 100% памук
  • Стандарден крој
  • Кратки ракави
  • Перење во машина
  • Боја: бела
  • Шифра на артилк: DB6527-100
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DQ3984-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.403 MKD
Заштеда 35%
11.390 MKD
големина
11.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики DV1678-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.472 MKD
Заштеда 20%
15.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB8892-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
големина
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Патики DJ2518-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.352 MKD
Заштеда 20%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL