на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK
NIKE

NIKE Маица без ракави W NSW ESSNTL RIB CRP TANK

код на производ: FB8279-010
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица без ракави
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
големина
L
M
S
XS