на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица без ракави M J ESS GX TANK
NIKE Маица без ракави M J ESS GX TANK
NIKE Маица без ракави M J ESS GX TANK
NIKE Маица без ракави M J ESS GX TANK
NIKE

NIKE Маица без ракави M J ESS GX TANK

код на производ: DX9607-100
2.390 MKD
2.390 MKD
1.553 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица без ракави
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.092 MKD
Заштеда 25%
2.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.092 MKD
Заштеда 25%
2.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.092 MKD
Заштеда 25%
2.790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.689 MKD
Заштеда 45%
4.890 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.792 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.553 MKD
Заштеда 35%
2.390 MKD
големина
L
M
XL