на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица без ракави Jordan
NIKE Маица без ракави Jordan
NIKE Маица без ракави Jordan
NIKE Маица без ракави Jordan
NIKE Маица без ракави Jordan
NIKE Маица без ракави Jordan
NIKE

NIKE Маица без ракави Jordan

код на производ: FJ1400-133
3.490 MKD
3.490 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската lifestyle маичка Nike Jordan зрачи со софистицираност и удобност. Елегантниот, едноставен крој е парче кое го помина модерниот тест кога станува збор за спортски парчиња. Дизајнот без ракави ја нагласува силуетата на појасот за рамо со акцент на прицврстувањето на патент во пределот на градите, благодарение на што можете сами да ја прилагодите длабочината на деколтето. Оваа функционална облека можете да ја носите во различни прилики, од спортски терени до концерти и други социјални настани. Голем дел од спандекс влијае на неговата растеглива форма, додека памукот остава пријатно чувство на кожата.
Спецификација:

 • Женска маичка - lifestyle
 • Без ракави
 • Тесен крој
 • Машинско перење
 • Состав: 45% памук, 45% полиестер, 10% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица без ракави
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.093 MKD
  Заштеда 25%
  2.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.553 MKD
  Заштеда 35%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.093 MKD
  Заштеда 25%
  2.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.093 MKD
  Заштеда 25%
  2.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  2.690 MKD
  Заштеда 45%
  4.890 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  1.793 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL