на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ RAFFLE IS BACK!
BUZZ RAFFLE IS BACK!
News
15.09.2022.

BUZZ RAFFLE IS BACK!

OСВОЈ ПРИЛИКА ДА ГО КУПИШ ЛЕГЕНДАРНИОТ NIKE AIR JORDAN 1 МОДЕЛ!

Tргни по стапките на големиот кошаркарски мајстор и пренеси ја Nike легендата во секојдневниот стил!

Супериорна удобност со култен изглед! Издржливост, комфор, поддршка и безбедност на вашиот чекор, сето ова го носи Nike AIR JORDAN 1! Облечете ги овие легендарни Nike патики и заблескајте на урбаните градски улици!

Затоа токму ти биди еден од 8-те одбрани кандидати кој ќе освои прилика да го купи овој all time класик и ќе ја збогати својата колекција со уште еден пар!

Пријавувањето за BUZZ ONLINE RAFFLE започнува на 16 септември! Овој ONLINE RAFFLE носи можност да купите еден од 8-те пара кои ќе бидат достапни во големини од 41-45.

Биди еден од 8-те среќници кој ќе ги има овие патики! Cool, нели?

Што треба да направиш за да учествуваш во BUZZ Online Raffle?

Пријавувањето за Raffle започнува во петок, 16 септември во 9 часот и ќе трае до понеделник, 19 септември до 21 часот. Како и досега, со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашиот сајт, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. При внесување податоци, потребно е да ја наведете големината што сакате да ја купите, но и да наведете дали патиките сакате да ви бидат доставени на вашата адреса или ќе ги подигнете во нашата продавница во Skopje East Gate.

Nike Air Jordan 1 SE патиките ќе бидат достапни во големини од 41 до 45 по цена од 10.590 ден.

По пополнувањето на пријавата, на вашата e-mail адреса ќе биде испратен mail со кој ќе се потврди дека успешно сте се пријавиле за Raffle, додека оние кои ќе бидат избрани да го купат овој ексклузивен модел Nike Air Jordan 1 SE ќе бидат известени на 20 септември.

Доколку сте извлечени и сте избрале да го подигнете во продавницата во Skopje East Gate, ќе имате 48 часа да го купите Nike AIR JORDAN 1 во големината за која имате аплицирано.

Пријави се и биди еден од избраните 8-те кои ќе ги имаат овие неверојатни патики!

Извлекување на добитниците ќе биде во вторник, 20. септември!

Среќно!

 

Buzz тим

Trenutno nema komentara

слично