на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz crew
08.06.2016.

Ангела Јаневска

Ако некогаш воопшто имате отворено Twitter во Македонија, сигурни сме дека на еден или друг начин сте ја сретнале @RumShtangla. Твитерџика, блогерка, доктор по професија, Ангела е најновиот член на BUZZ CREW.

Секогаш знае да го улови совршениот момент за фотографирање, без разлика дали за Instagram или од време на време и за нејзиниот моден блог. Кога станува збор за гардероба, нејзиниот избор многу често може да се опише со еден збор - минимал.

Со Ангела ќе зборуваме за мода, фотографија, за патиките кои можат да ја „направат“ модната комбинација...

Останете на BUZZ блогот.

Instagram: https://www.instagram.com/rumshtangla/

Facebook: https://www.facebook.com/angela.janevska

слично

03.
Jul.
2019.
Buzz crew
Пред неколку денови, Nanjing стана најдалечното место на исток што некогаш сум го посетил, по Ha Long Bay. Градот во Источна Кина беше местото каде што отидо...
08.
Jun.
2016.
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме DJ Гоце.
08.
Jun.
2016.
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме Блажо Симоновски.