на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz crew
08.06.2016.

Кире Ѓоргов

Кога не зборува за патики, веројатно веќе пишува за нив на Snkrcity. Еден од најмладите sneakerheads во Македонија со веќе завидна колекција на патики, Кире е најновиот член на BUZZ CREW.

DJ, дизајнер, еден од најпознатите snapchat корисници во Македонија, Кире не пропушта прилика да покаже/фотографира/сними патики во секоја можна ситуација.

Со Кире ќе зборуваме за патики, custom патики, одружување на патики...You get the idea.

Читајте го редовно BUZZ блогот!

Instagram: https://www.instagram.com/kirilluminatti/

Facebook: https://www.facebook.com/Kgjorgov

Snapchat: kirilluminatti

слично

03.
Jul.
2019.
Buzz crew
Пред неколку денови, Nanjing стана најдалечното место на исток што некогаш сум го посетил, по Ha Long Bay. Градот во Источна Кина беше местото каде што отидо...
08.
Jun.
2016.
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме DJ Гоце.
08.
Jun.
2016.
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме Блажо Симоновски.