на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz crew
08.06.2016.

DJ Гоце

Најдобриот македонски хип хоп DJ, член на легендарниот САФ, еден од најголемите фанатици за патики во Македонија...Сигурни сме дека веќе многу добро го знаете DJ Гоце.

Без разлика дали е во улога на DJ, продуцент, организатор или предавач на работилници, Гоце е дефинитивно еден од главните виновници за развојот на хип хоп сцената во Македонија.

Кога зборуваме за патики, ретко кога ќе го видите без омилените Jordan-ки со плус 2-3 фотографии во мобилен од оние што планира насокоро да ги има.

Со Гоце ќе разговараме за музика, за добри журки, уште повеќе за добри патики, затоа проверувајте го редовно BUZZ блогот.


Instagram: https://www.instagram.com/dj_goce/

Twitter: https://twitter.com/DJGoce

слично

03.
Jul.
2019.
Buzz crew
Пред неколку денови, Nanjing стана најдалечното место на исток што некогаш сум го посетил, по Ha Long Bay. Градот во Источна Кина беше местото каде што отидо...
08.
Jun.
2016.
Buzz crew
Запознајте се со BUZZ CREW! Ви го претставуваме Блажо Симоновски.
08.
Jun.
2016.
Buzz crew
Запознајте се со Buzz Crew! Ви го претставуваме Кире Ѓоргов.