на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Секогаш во стил со NIKE AIR MAX 90 SE XCAT
Секогаш во стил со NIKE AIR MAX 90 SE XCAT
Blogger Pick
07.06.2023.

Секогаш во стил со NIKE AIR MAX 90 SE XCAT

Здраво момци! Јас сум Philip Bukov и покрај тоа што сум актер, јас сум и дел од најкул екипа - зборувајќи за Buzz секако. Денеска сум тука да ви ги покажам моите стилски избори и за дружење во град и за вежбање, бидејќи спортот е мојата втора најголема страст по актерството. Исто така, нема да кријам дека има и трето - мојата страст да изгледам добро и да се чувствувам удобно во мојата кожа и облека.

Ќе почнам со патиките. За мене патиките отсекогаш биле најважниот дел и морам да признаам дека секогаш кога го избирам мојот аутфит за тој ден, прво ги избирам тоа. Денес, сакам да ви го претставам NIKE AIR MAX 90 SE XCAT со нивниот волшебен дизајн. Јас сум голем обожавател на Најк воопшто, но уште поголем фан на AIR MAX 90! Тие се навистина кул и удобни, а боите се лесни за носење со шорцеви и маичка во град, но одлично одат и со мојата облека за вежбање.

 

Во моето секојдневие, често го комбинирам мојот NIKE AIR MAX 90 SE XCAT со памучни шорцеви кои се и удобни и модерни за градот, а овој кул дизајн на маици совршено го надополнува мојот личен стил.

Кога вежбам, претпочитам полесни ткаенини, па го избрав Nike Swim, но морам да кажам дека едвај чекам да го носам не само кога спортувам, туку и на плажа. И со ова ве оставам до нашата следна средба овде и со главите свртени кон претстојното живописно лето

 

Во продавниците на Buzz и online продавницата, вашиот Nike Air Max 90 SE XCAT ве чека.

Јас одам сега,

Чао.

Philip Bukov

Trenutno nema komentara

слично