на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Midnight Navy” With A Bit Of “Lemon Twist
Midnight Navy” With A Bit Of “Lemon Twist
Blogger Pick
27.04.2023.

Midnight Navy” With A Bit Of “Lemon Twist

Здраво Бузовци,

Во оваа сторија ве запознавам со новиот модел на Nike патики Air Max TW. Го одбрав токму овој модел поради “ведрите” бои кои одлично се вклопуваат со светла облека.

Во овие пролетни денови не можеш да утнеш со бела Air Max патика.

Ако сте заљубени во класичниот изглед на 90-тите, но ја цените и денешната брза култура, овие  lifestyle машки патики Nike Air Max TW се за вас. Инспирирани се од почитуваната франшиза што ја претстави Nike Air и ги постави темелите за естетика од патеката за трчање. Нивниот впечатлив дизајн обезбедува удобност и модерен стил. Светлиот горен дел комбиниран со аголни и органски линии создаваат неверојатен ефект.

Контрастните бои го олеснуваат стилизирањето, а ако сте подготвени за следниот чекор, видливите неон зелени воздушни перничиња им даваат модерен пресврт. Овој модел на Nike Air Max TW се карактеризираат како патики со плиток профил и баш затоа можете да го искомбинирате со секое парче облека од вашиот плакар.

Погледнете како јас тоа го направив и доколку ви се допадна овој модел на Nike Air Max TW можете да го најдете во сите Buzz продавницки како и online.

 

@plugoja

слично