на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA MAYZE STACK TAKES IT TO A WHOLE NEW LEVEL
PUMA MAYZE STACK TAKES IT TO A WHOLE NEW LEVEL
Blogger Pick
28.12.2022.

PUMA MAYZE STACK TAKES IT TO A WHOLE NEW LEVEL

Здраво дечки,

Ова е моја прва блог приказна како дел од Buzz Crew. Се викам Зорица, но оние кои ме познаваат ме викаат Зока. Како и секоја друга девојка голем љубител сум на модата и модните трендови, а патиките се моја пасија.

Денес моето внимание ми го привлече моделот PUMA Mayze stack. Не можев да се одлучам за која нијанса, па затоа го земав и во двете White Vaporous Grey и Rose Quartz. PUMA Mayze Stack ги донесе патиките на сосема ново ниво, буквално. Има ѓон со супер големина и горен дел инспириран од некои од најпознати модели на Puma. Сето тоа ми се допадна кај овие патики и воедно ми го привлече вниманието.

Mоделот PUMA Mayze stack совршено се вклопува со повеќе аутфити, а јас денес Puma Mayze Stack „White Vaporous Grey“ ги комбинирав со Puma infuse half-zip дуксер и Puma infuse долен дел тренерки, како и со New Balance комбинезон со висока крагна кој ви дава удобно чувство како и модерен изглед. Puma Mayze Stack „Rose Quartz“ ги комбинирав со панталони и New Balance дуксер кој совршено се вклопи во комбинацијата.

Тоа е сѐ од мене, засега. Се надевам дека ви се допадна мојот избор. Мојата комбинација може да ја најдете во Buzz продавниците како и на online shop.

Ви посакувам Среќна Нова Година, се читаме наредната година.

Поздрав,

@Zokaaaaa…

слично