на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

MY ENDLESS NIKE LOVESTORY
MY ENDLESS NIKE LOVESTORY
Blogger Pick
20.07.2022.

MY ENDLESS NIKE LOVESTORY

Здраво дечки!

Многу ми е мило што повторно ќе ви напишам приказна во многу поопуштено, летно расположение. Како што можете да забележите, мојата опсесија со Nike Force моделите продолжува.

Повеќето од вас кои имавте можност да ги испратите моите best catchs знаете дека јас сум најголемиот фан на овој модел. Nike Air Force 1 Fontanka се патики кои ме воодушевија. Зошто? Креативниот и многу имагинативен изглед на овие патики е нешто што не може да остане незабележано. На почетокот ме освоија прекрасните летни бои со цветни детали.

Nike Fontanka има двоен јазик кој обезбедува дополнителна стабилност на стапалото истовремено и неверојатна прозрачност. Како што реков, јас сум голем обожавател и имам многу Nike AF1 патики во мојата колекција. Причината за тоа е пред се квалитетот и неспоредливата удобност. Сигурна сум дека совршено ќе се комбинираат со секој мој летен outfit. Како би ги искомбинирале и кое е вашето омилено место каде би ги носеле овие патики? Покажете ни ги вашите комбинации и означете го Buzz на Инстаграм. Дотогаш, опуштете се, уживајте во сончевите денови и прошетајте со крената глава во вашите нови Nike Fontanka патики.

Овој модел можете да го најдете во продавниците на Buzz или да ги нарачате online.

Ви испраќам многу љубов,

Хана

слично