на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
02.08.2017.

МОЈОТ ЛЕТЕН ИЗБОР - JORDAN ECLIPSE

Време е да се топиме. Време е да се покриеме со мраз. Време е за сериозно летни патики. Време е за Jordan Eclipse.

Лесна летна патика Jordan е прав избор за денес и утре. И за секој летен ден, нема да одам боса. Жештината на градскиот асфалт не е шега, па ќе ги чувам моите нозе за море.

Eclipse се едноставни, „воздушни“ и лесни. Совршени летни Jordan-ки за совршени жешки летни денови. А потоа и кога ќе дојде есен, и се враќам во салата за танц и се навлекувам во танцот на SOSS, можам комотно да продолжам во Eclipse.

Животот е игра како игра на зборови во стиховите. Уживајте во ова топло поглавје. Играј со стилови. Играј како да си дете. Не отстранувај ја насмевката од твоето лице и само танцувај. Шеф или во Јордан, направи го она што го очекувате!

Бакнеж,
 Suz

Photo Credit: Bruno Papić

слично