на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CLIMB ON IN A CLASSIC
CLIMB ON IN A CLASSIC
Blogger Pick
26.01.2022.

CLIMB ON IN A CLASSIC

Здраво екипа!

Ние сме Насте и Шишка, рап дуото ZeeBomb од Скопје, дел од екипата на ZIMA.

Во нашата трета блог сторија како дел од Buzz Crew, ги претставуваме новите Nike SB Zoom Blazer Mid Premium патики. Го одбравме овој модел бидејќи е соодветен за овој период од годината, кога сепак сакаме да носиме патики, но истите треба да нудат доволна заштита во овие ладни денови. Практични се за комбинирање со секаква гардероба, особено со Nike облека која што најчесто ја носиме, и имаат одличен дизајн. Едноставно, Nike никогаш не разочарува. Тоа е брендот со кој секогаш се поистоветуваме и целосно се пронаоѓаме.

Nike SB Zoom Blazer Mid Premium  патиките, кои ги носиме во црно-сива и кафено-зелена варијанта, се направени од издржлив велур и класично платно со цик-цак шевови, а целиот дизајн создава изглед инспириран од планинарењето. Но, сепак се совршени за носење по градските улици.

Zoom Air единицата го амортизира секој чекор и дава поголема удобност, флексибилност и совршено чувство при секое носење.

Овие комбинации, но и многу други може да ги најдете во продавниците на Buzz или на online shop.

До следно видување, останете cool,

ZeeBomb

 

слично