на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PINK BABY GRL
PINK BABY GRL
Blogger Pick
15.12.2021.

PINK BABY GRL

Здраво, екипа! Се надевам дека ви недостасував.

Овој пат ви се обраќам инспирирана од новата колекција на Nike која многу ме изненади. Иако беше многу тешко да се донесе одлука, по долго разгледување на производите на страницата, за прв пат решив да му дадам шанса на моделот REACT VISION. Овие патики се магија! Толку удобни и впечатливи, со многу мали детали, што секогаш кога ќе ги погледнам, гледам нешто ново што ме воодушевува. Можете да ги комбинирате со различни бои и да ги вклопите во сосема различни стилови. Секогаш „талкам“ од спортски до елегантен стил, па затоа ми е важно во секоја прилика, без размислување, да ги носам новите омилени патики.

Nike го прави она што најдобро го знае - комбинирајќи ги своите два успешни модели и технологии. Резултатот е Nike React Vision. Оваа генијална патика целосно ќе ве воодушеви - од дизајн до удобност. Со Nike React Vision, Nike си поигрува со многу бои, форми и материјали, кои создаваат уникатен изглед каков што досега не е виден во ниту еден модел на патики.

Впечатливиот и лежерен дуксер и долниот дел од колекцијата Essential се исклучителни парчиња, кои мора да се најдат во вашата гардероба оваа сезона. Покрај максималната удобност, ќе се истакнете во толпата (особено ако се одлучите за боите што ги избрав). Поради мекиот и топол материјал, јас не можев да се одвојам од оваа комбинација.

Аутфитот, секако, го комплетирав со топла Nike јакна, удобна капа и торба, за која сум сигурна дека ќе можете да спакувате сѐ што ви треба за еден ден. И, кога ќе го искомбинирате сето ова, дефинитивно добивате многу моќен аутфит.

Овие, како и многу други модели на патики и тренерки, можете да ги најдете во сите продавници на Buzz или да ги нарачате online. До следната средба ви посакувам многу здравје и љубов. Испраќам многу поздрави и бакнежи!

 @ivanavujoseviic

слично