на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA GRL
PUMA GRL
Blogger Pick
27.10.2021.

PUMA GRL

Здраво, екипа! Еве ме пак! Се надевам дека ви недостигаа моите приказни.

Овој пат се јавувам инспирирана, во радосни бои и ретро фазон, благодарејќи на новата PUMA колекција, која во потполност ме освои. Моделот PUMA CRUISE RIDER FLAIR е магичен! Можете да го комбинирате со најразлични бои и да ги вклопите во секој можен стил.

Puma е спортски бренд кој успешно го поврзува спортот, активниот животен стил и различните модни влијанија. Поради пастелните бои кои ги содржи, овој модел го оживува секој outfit, а особено доаѓаат до израз во есенскиот амбиент!

Тренерката PUMA X BRITTO W CREW е парче кое вашиот гардеробер го заслужува. Ви нуди максимален комфор и дефинитивно ќе ве истакне во толпата. Мекиот материјал од кој е направена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде чувство на удобност. Кога ова ќе се искомбинира, резултатот е урбан outfit во кој ќе се чувствувате моќно!

Горниот дел од тренерката можете да го искомбинирате со најразлични парчиња гардероба во спортска или casual варијанта. Тренерката има специфични шари и во комбинација со PUMA CRUISE RIDER FLAIR патиките, кај случајните минувачи ќе остави впечаток на оригинална и урбана девојка!

Овој, како и многу други модели на патики и тренерки можете да ги пронајдете во продавниците на Buzz shop или да ги нарачате online.

@ivanavujoseviic

слично