на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Complete your look and give a unique touch with these Puma sneakers.
Complete your look and give a unique touch with these Puma sneakers.
Blogger Pick
25.08.2021.

Complete your look and give a unique touch with these Puma sneakers.

Да бидеме искрени... Оваа патика e за девојки кои знаат што сакаат и како да го добијат тоа што го сакаат.

Патиката е класична, но во исто време и предизвикувачка, но и симпатична.

Дали знаете кога нешто ве привлекува и не можете да го тргнете погледот од него? Кога одеднаш силно го посакувате она што не сте знаеле дека го сакате, а сега, кога е пред вас, го комбинирате со сите комбинации на облека?

И сфаќате дека може да се комбинира со се... со панталони, мини здолниште, тренерки, па дури и со костим за капење!

И потоа заклучуваш, да... тоа е тоа...
 


Истакнатата силуета на Puma е смела и динамична, наменета за возбудливи девојки.

Ѓонот и дизајнерските елементи се земени од урбаната средина и се издигаат на сосема поинакво ниво, буквално.
 

 

Овие патики ја носат секоја комбинација на облека на ново ниво со кое ќе започнете нова револуција. Puma Mayze се софистицирани патики, во урбан стил за жени кои сакаат да се истакнат и да остават трага со сопствениот став. Инспирирани од уличниот дизајн со акцент на ѓонот, совршено се вклопуваат со сите комбинации на облека во кои ќе блеснете.

Моделот Mayze ме носи во некој нов свет.

Благодарам Puma.

Vaša Suz

слично