на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
19.05.2021.

Colorful = Happy with NIKE AIR MAX 2090 EOI

Здраво на сите,

Во последно време го користам секој момент да бидам надвор и да уживам во топлите сончеви денови.

Затоа сум многу возбуден што полека почнуваме да имаме повеќе можности да се среќаваме со луѓе, да излегуваме и да ги покажеме нашите најнови патики.

Оваа сезона ги одбрав NIKE AIR MAX 2090 EOI, модел со одржлив дизајн. Се заљубив во овие патики веднаш штом ги видов, а ме привлекоа впечатливите бои.

Ми се допаѓа моделот затоа што нуди поспортско чувство, што ги прави погодни за танцување. Омилена ми е мешавината на бои и ткаенини на горниот дел, а удобноста е незаменлива и е една од најважните работи за мене.

На овој одличен модел 2090 EOI, ја додавам новата колекција на Buzz маици. Меки, удобни, со одлични кроеви, но што е најважно - со привлечни принтови кои ги комплетираат моите нови Nike патики. Лесната ретро вибрација сега е во мода и се чувствува во нивниот дизајн. Како дете од 90-тите години, не можам да не ги посакам сите патики во мојата колекција.

Побрзајте да ги најдете во најблиската Buzz продавница или online, бидејќи ве чекаат токму вас.

 

Stay fresh,

Remi

слично