на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
28.04.2017.

Disco Feeling

Новите Chuck Taylor Metallics, ти даваaт чувство како да ја носиш цела вселена на своите нозе.

Нежни,  а со строг крој, поневообичаени од предходните едиции, мене ми се омиленото парче за следнава сезона. Можеш да ги искомбинираш со се, доколку сакаш малку повеќе да додадеш на својот стил, бидејќи се стејтмент сами по себе.

Преудобни се а и ти го осветлуваат патот, ради нивната рефлексија хаха.

Јас ги одбрав сребрените бидејќи најмногу ме потсеќаат на диско, кои се твоите?

До нареден пат,

САРА

слично