на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
31.03.2021.

New Balance gets me moving. Let's go!

Здраво на сите!
Едвај чекав да ви се вратам со нова приказна!

Полека но сигурно, зимата заминува и им ослободува простор на храбрите. Во моментов тоа не изгледа така, но Март е месецот кога треба да се иснпирираме.


Отсекогаш нетрпеливо сум ја чекала пролетта бидејќи се чуствувам слободно при изборот на мојот аутфит и новите патики. Со првите сончеви зраци доаѓа балансот..кој ни е потребен повеќе од било кога. Иако зимата има свој шарм, јас секогаш барам инспирација во различни места и различни луѓе за време на пролетта.

Овој пат инспирацијата ја пронајдов во New Balance W327. Оваа патика е совршена комбинација од 70-те и 90-те, а истовремено моделот е прилагоден на новата ера во која преовладуваат лесниот ѓон и нова свежа силуета. Првото нешто за комбинација со овие патики што ми падна на памет се baggy панталони. Долго време ги имам во својот плакар и одлично се вклопуваат со New Balance W327.

Комбинацијата на бои го прави овој модел лесен за комбинирање, и на овој начин е многу лесно личноста да ја покаже својата индивидуалност. Знам дека можеби нема да ви кажам нешто ново но, New Balance W327 се супер лесни и воопшто нема да ги осетите додека ги носите.


Направени се и од лесен материјал во кој дише ногата, што ги прави совршени за сончевите денови кои ни следуваат.

New Balance W327 можете да ги најдете во различни комбинации кои ќе ве испровоцираат да ја покажете вашата храброст на улиците. Можете да ги најдете во Buzz продавниците или online.

 

Смејте се и танцувајте,

Akasha

слично