на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
17.02.2021.

PICTURE ME ROLLIN IN NIKE AIR FORCE 1 PIXEL

Здраво, екипо! Повторно ви се обраќам и се надевам дека ви недостигаа моите стории.

Претходните неколку пати испробувавме впечатливи бои и шарени дизајни, меѓутоа, сега се враќаме на класичен модел - Nike Air Force. Најпознатите Force модели сега добиваат нов модел, со нови детали, кој го прави потполно различен од другите - Nike Air Force Pixel.

 

 

Патики од иднината, а сепак ги диктираат современите трендовите. Тие ќе бидат највпечатлив дел од вашата гардероба, па затоа не е важно дали вашата облека ќе биде покласична, како што е мојата денес, бидејќи тие дефинитивно ќе привлечат внимание. На фотографиите можете да го видите моделот во различни бои - бела и розова. Двете бои се вистински хит, можете да ги комбинирате со разни парчиња, тие одговараат со апсолутно сè. Исто така, одлични се за сите четири сезони, без разлика дали надвор има дожд или сонце, што значи дека се идеални за денови со променливо време. Со овие патики ќе ги почувстувате урбаните вибрации.

 

 

Ако барате trendy, но класичен и удобен модел, овие патики се токму тоа што ви треба! Nike Air Force Pixel, како и многу други модели од новата колекција на Nike, можете да ги најдете во сите Buzz продавници или online.

 

 

До следно дружење, многу поздрави и бакнежи! 

 

@ivanavujoseviic

слично