на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
13.01.2017.

The more the merrier

Можеби само ја се радувам толку многу  на добро искомбинирани  бои, ама не залудно викаат што повеќе тоа подобро. Скопје е убаво и во зима само ако си добро облечен.

Шaрeнилата на adidas јакните ги уништуваат сите сивила и повпечатлив си дури и низ маглата. За задржување на својот стил не се прави компромис, бидејќи тоа е твој глас и медиум за твојот став!

Удобноста пак на FLUX патиките те потсетуваат дека додека има сонце не мора да си заробен во зимски чизми и можеш на раат да прошеташ. Само има еден проблем толку се добри што не можам главата да ја исправам од што ги гледам дур се движам, затоа внимателно купувајте.

Почастете се нашето убаво за добар почеток на годината, зошто заслужувате!

Сара

слично