на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
01.04.2020.

STAY AT HOME AND WEAR FAVORITE AIR MAX SNEAKERS

Здраво луѓе,

Ја пишувам оваа блог приказна во рамките на сигурноста на мојот дом во кој се наоѓам веќе подолг период, како и повеќето од вас.  Затоа е многу важно да останеме прибрани и позитивни најмногу што можеме. Во тоа секако би помогнале повеќе дневни активности, некоја дневна рутина, хоби, вежбање..:) Ова е идеално време за да ги исчистите своите патики, да ги средите деловите кои редовно сте ги одложувале или пак да го наместите својот плакар.

Јас за во својот плакар го имам новиот модел Nike Air Max 720 со розево – виолетов colorplay.

Деталите на горната страна на патиката се инспирирани од хартија со меурчиња и даваат посебна длабочина и текстурана овој модел. Боите црпат инспрација од природниот свет и придонесуваат кон футуристичкиот изглед. Во своето слободно време, додека го средувам својот плакар, сакам да правам различни комбинации, и можам да кажам дека со новите Air Max патики направив толку различни комбинации и го споив – неспоивото. Кога ситуацијата ќе ми дозволи ќе ги прошетам сите комбинации низ град.

Тоа што може да го потврдам е дека овој модел е еден од најудобните кои ги поседувам. Ако не ми верувате, пробајте ги сами! Моментално, физичките продавници се затворени, но можете да ги нарачате online.

 

Stay fresh and stay safe ppl  most important #stayathome

 

 

Iva

слично