на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
26.09.2018.

A T T I T U D E _?

Во последно време ги слушам моите блиски пријатели кои зборуваат за одење во нивната земја. Збунета сум. Зошто да си отидеш? Ентузијастички ми рекоа дека парите не се мотивација, тие сакаат само подобри животни услови. Хм ... интересно. Јас разбирам дека сакаат подобра средина. Сакам и јас. И тогаш одеднаш помислувам на мислата на еден од моите пријатели кој вели дека може да види сè што е лошо, но исто така може да се восхитува на сè. Од тебе зависи. Животот не е лесен, насекаде има препреки. Понекогаш тие се лоши, не се пријатни, но вашиот став е важен. Важно е да се оди со ентузијазам со нив. Започнете со мали нешта. На овој пат на промена убаво е да се има некој кој ќе биде со нас кога ќе се открие магијата на позитивно размислување.

Веројатно ќе се согласите дека новите Adidas SambaRose  и фустанот со 3 ленти се идеален партнер на патот кон позитивни промени. Решив да ја носам бордо бојата на фустанот, бидејќи тајно одбивам да се поздравам со летните тонови. Таа буквално ме гушка додека одам. Обично велат дека патиките што имаат платформа не се за секој ден, сепак поминував километри на грчките улици со Sambas и не чувствувам никакви болки во нозете. Исто така, важно е дека внатрешноста останува целосно сува, ако случајно те изненади дождот L. adidas Samba доаѓа во две бои - беж и црна - супер комбинација за есента која наскоро ќе тропне на нашите врати.

Велат дека пчелата секогаш наоѓа и слетува на нешто слатко, па од се срце сакам да бидете пчела која ќе се радува во животот. Заедно со новите производи на Adidas.
 

Bzzz,

Mimi

слично