на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
12.04.2018.

NIKE IS THE FAME, WHITE IS THE GAME

Кога сонцето е надвор за време на пролетните денови како овие, знаеш дека прогнозата бара бело-бели маици, бели капи и дури бели обувки. Nike Air VaporMax Plus Triple White го следи деби-пакетот, кој беше лансиран на почетокот на 2018 година. Како најчиста боја за нова силуета, можете да очекувате голема возбуда меѓу sneakerheads. На крајот на краиштата, кој не го цени "тројното бело"?

Без разлика дали се упативте кон градските улици или сте заглавени со помислата да излезете со нешто шик, ве уверувам VaporMax Plus Triple White е храбар избор што ќе ве издвои од толпата. И верувајте, уметниците се вистински пример за своите фанови кои треба да се издвојат, да бидат различни и двојно да размислуваат за вакви работи. Но, Nike навистина го направи тоа толку лесно за мене. Браво!

Дали некогаш сте почувствувале како "одејќи по облаците"? Па, технологијата на VaporMax е незаменлива во играта на патики. "Triple White Vapormax Pluѕ" може да биде вашиот нов омилен придружник со оглед на хибридната мешавина на удобност и старост. Исто така, Nike го зема иконскиот Air Max Plus, инаку познат како TN или Tuned, и се вклопува во Vapormax технологијата на долната половина. Ова создавање на Франкенштајн работи изненадувачки добро се вклопува со вистинска мешавина на гроздобер и современ изглед.

Поклонете се на новата колекција на Nike VaporMax Plus и нивната технологија Air Max. Драго ми е што ја преминав патеката со Buzz Sneaker Station, местото кое што ги исполнува моите скромни соништа.

Peace,

 

El Nino

слично