на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
14.02.2018.

Љубов кон NIKE HUARACHE!

Мојот последен блог заврши со реченицата: - Дали повторно ќе се вратам на моите воздушни патики Nike Air Max или Puma?. Но сега морам да ви кажам дека се тоа пропаѓа во вода.

Најдов нешто за кое би можело да се каже дека е црно злато. Супер нови патики во кои без проблем пишувам нови рими, летам каде што треба и уживам.  

Одвоив малку време, бидејќи кога знам дека нешто е добро, не размислувам многу и одлетав во нивен правец во BUZZ. Штом ги видов знаев дека мора да бидат мои бидејќи добро се вклопуваат во мојот секојдневен стил на летечка нинџа. Ова е нивната приказна: црни се, лесни, гумени... Сите ги забележуваат, а кога веќе неможам да играм тие играат за мене.

Тие се NIKE HUARACHE

Верувајте ми, навистина не претерувам. NIKE HUARACHE одговараа и со фармерки и со тренерки, па кога ги носам немора да се грижам дали ја имам погодено модната комбинација.

И сега сум тука... Не можам веќе без нив зашто се едни и единствени... NIKE HUARACHE направени само за мене. 

А ако ги пробате и вие нема да зажалите бидејќи тоа е љубов за сите времиња. Гарантирам!

Ете, ако имате прашање подгответе ги за следниот пат.

Среќен Ден на заљубените и голем поздрав ви праќа вашиот bboy Don Kiki!

слично