на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
22.11.2017.

Nike Air Force 1 hits more places than the streets

Не е доволно тренди да се биде само момче од улица. Потребно е да се владее со покривите, ако сакате приврзаниците на патиките да ве почитуваат. И да, јас сум овде еден од најдобрите, го имам најдобриот поглед на цела Софија. Дали сега владеам со играта? Се разбира, но причината се моите нови обувки Nike Air Force 1 High '07 LV8 WB. Овој модел толку лесно се вклопува во мојот стил што инспирацијата за моите нови звуци доаѓа сама по себе.

Дали знаете дека машките Nike Air Force 1 High '07 LV8 WB се надградени од класичнитеhoops high-top со врвни материјали, прилагодлив ремен за глуждот што ги прави удобни и издржливи. Wow, ова се дефинитивно моите зимски обувки..

Со оглед на дизајнерското наследство на Nike кое е изградено врз меѓусебната врска помеѓу формата и функцијата, Air Force 1 се обединуваат на генијален начин. Тоа е прагматично на ист начин како што е iPhone - вид на паметen дизајн што луѓето го ценат. Удобно и стилски, чистите линии на обувките совршено се надополнуваат со атлетската опрема, секојдневната облека, а во некои случаи дури може да се носат со костум.

Ooo момци, и не заборавајте дека моделот на обувки може да се комбинира со Just Air Force ранецот. Тој не е само водоотпорен (докажано), но е толку кул што сум зависник од него. Се вклопува совршено во градскиот стил и истовремено го користам за моите планински искуства.

Ајде да се качиме на врвовите на градот!

Skiller

слично