на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JR NIKE Lopta NIKE ELITE TOURNAMENT 8P
JR NIKE Lopta NIKE ELITE TOURNAMENT 8P
JR NIKE Lopta NIKE ELITE TOURNAMENT 8P
JR NIKE Lopta NIKE ELITE TOURNAMENT 8P
JR NIKE

JR NIKE Lopta NIKE ELITE TOURNAMENT 8P

код на производ: N.100.0114.855.07
3.390 MKD
3.390 MKD
3.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • NS
    NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Lopta
Основната поделба EQU
Пол За мажи
Бренд JR NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Lopta 1004374
4.990 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA
Sačuvano u omiljne
Lopta 1004519
3.190 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA