на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VISION Lopta TOPKA MISSION
VISION

VISION Lopta TOPKA MISSION

код на производ: 1004519
3.190 MKD
3.190 MKD
3.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 10
  10
 • 11
  11
 • 12
  12
 • 14
  14
 • 2
  2
 • 3
  3
 • 3-
  3-
 • 4
  4
 • 4-
  4-
 • 5
  5
 • 5-
  5-
 • 6
  6
 • 6X
  6X
 • 7
  7
 • 8
  8
 • 8-
  8-
 • 9
  9
 • 9-
  9-
 • OSFA
  OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Lopta
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд VISION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Lopta N.100.0114.855.07
3.390 MKD
големина
1
NS
OG