на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER
TIMBERLAND

TIMBERLAND Кондури TBL TURBO HIKER

код на производ: TB0A41HU001
10.490 MKD
10.490 MKD
7.343 MKD
Заштеда: 3.147 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41
  • 41.5
  • 42
  • 43
  • 43.5
  • 44
  • 45.5
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A417U001
6.743 MKD
Заштеда 25%
8.990 MKD
големина
42
43
43.5
44
45
45.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A64A1C60
6.993 MKD
Заштеда 30%
9.990 MKD
големина
41
41.5
42
43
43.5
44
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A817QOHU1
7.903 MKD
Заштеда 30%
11.290 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 386272-01
6.293 MKD
Заштеда 30%
8.990 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 393092-02
4.434 MKD
Заштеда 40%
7.390 MKD
големина
37.5
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A8179OI51
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.063 MKD
Заштеда 30%
10.090 MKD
големина
5.5
6
7