на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

TIMBERLAND Кондури Turbo Hiker
TIMBERLAND Кондури Turbo Hiker
TIMBERLAND Кондури Turbo Hiker
TIMBERLAND Кондури Turbo Hiker
TIMBERLAND

TIMBERLAND Кондури Turbo Hiker

код на производ: TB0A41GU231
Prosečna ocena:
10.490 MKD
10.490 MKD
8.392 MKD
Заштеда: 2.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41.5
  • 42
  • 43.5
  • 44.5
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни

слични производи