на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS
PUMA

PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WNS

код на производ: 386272-01
8.990 MKD
8.990 MKD
6.293 MKD
Заштеда: 2.697 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535642-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A41HU001
7.343 MKD
Заштеда 30%
10.490 MKD
големина
41
41.5
42
43
43.5
44
45.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A417U001
6.743 MKD
Заштеда 25%
8.990 MKD
големина
42
43
43.5
44
45
45.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A64A1C60
6.993 MKD
Заштеда 30%
9.990 MKD
големина
41
41.5
42
43
43.5
44
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A817QOHU1
7.903 MKD
Заштеда 30%
11.290 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 393092-02
4.434 MKD
Заштеда 40%
7.390 MKD
големина
37.5
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A8179OI51
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.063 MKD
Заштеда 30%
10.090 MKD
големина
5.5
6
7