на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS
PUMA

PUMA Кондури PUMA MAYZE STACK CHELSEA WINTER WNS

код на производ: 393201-03
8.990 MKD
8.990 MKD
7.192 MKD
Заштеда: 1.798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 40
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 533474-02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.568 MKD
Заштеда 35%
5.490 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 533450-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.423 MKD
Заштеда 35%
2.190 MKD
големина
L
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури NF0A817AKX71
15.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A41GU231
8.392 MKD
Заштеда 20%
10.490 MKD
големина
41.5
42
43.5
44.5
45
46