на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6
TIMBERLAND

TIMBERLAND Кондури GREENSTRIDE MOTION 6

код на производ: TB0A2MT9015
10.990 MKD
10.990 MKD
8.792 MKD
Заштеда: 2.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A41GU231
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.392 MKD
Заштеда 20%
10.490 MKD
големина
41.5
42
43.5
44.5
45
46