на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP
THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP
THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP
THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP
THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP
THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Кондури MEN’S BACK-TO-BERKELEY IV LEATHER WP

код на производ: NF0A817QKT01
11.290 MKD
11.290 MKD
9.032 MKD
Заштеда: 2.258 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43
  • 44
  • 46
  • 42
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Кондури
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури TB0A41GU231
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.392 MKD
Заштеда 20%
10.490 MKD
големина
41.5
42
43.5
44.5
45
46