на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH
NIKE

NIKE Кондури WOODSIDE 2 HIGH

код на производ: 524872-004
7.790 MKD
7.790 MKD
7.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike WOODSIDE 2 HIGH се outdoor детски чевли за повозрасни деца, идеални за студените, зимски денови. Одличен избор за сите кои не се навикнати на класичните зимски модели. Без разлика дали сте на планина или само шетате низ градските улици на снег, овие длабоки чевли ќе ви бидат најдобар сојузник во текот на студените денови. Со водоотпорен горен кожен дел, гумена обвивка и мека и удобна постава, ги одржуваат вашите стапала суви и топли. Јазичето на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Средниот ѓон од пена додава удобност и обезбедува лесно амортизирање. Издржливиот гумен waffle ѓон обезбедува одлично прилепување и додава самодоверба на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Детски длабоки outdoor чевли
 • Среден ѓон од пена
 • Водоотпорен кожен горен дел и кожна прекривка
 • ACG лого на јазикот и петицата
 • Гумен waffle ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Кондури
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Kids
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи