на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE Комбинезон Sportswear Essentials
NIKE

NIKE Комбинезон Sportswear Essentials

код на производ: FD4850-010
3.290 MKD
3.290 MKD
2.632 MKD
Заштеда: 658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женското боди Nike Sportswear Essentials ја замени маичката како главен дел во гардеробата на секоја жена. Кројот зрачи со едноставност што може да се надгради во зависност од вашиот сопствен стил и потреби. Дизајниран да ја следи силуетата, не создава непријатно чувство на затегнатост, благодарение на растегливата, лесна ткаенина од која е направен. Извезениот Swoosh на градите ја истакнува спортската страна, нагласувајќи дека Nike и понатаму е вашиот омилен бренд. Истакнете го вашето атлетско тело во модел кој претставува спој на елеганција и спортско парче и поминете незаборавен ден на местата што ги сакате.
Спецификација:

 • Женско боди
 • Извезено лого на Swoosh
 • Тесен крој
 • Машинско перење
 • Танга крој
 • Состав: 63% вискоза, 32% најлон, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Комбинезон
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.892 MKD
  Заштеда 25%
  5.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.788 MKD
  Заштеда 45%
  6.890 MKD
  големина
  L
  M