на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN
NEW BALANCE

NEW BALANCE Комбинезон ALL TERRAIN

код на производ: WU21500-BK
6.890 MKD
6.890 MKD
4.823 MKD
Заштеда: 2.067 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

За прошетка со пријателите или на деловен состанок во градот, ќе се чувствувате удобно и модерно во New Balance ALL TERRAIN женскиот комбинезон. Патентот на горниот дел лесно ја менува силуетата, додека препознатливото, но дискретно New Balance логото го нагласува вашиот спортски стил. Овој модел е направен од рециклиран материјал со високи перформанси. Мрежестите детали од страна на ногавиците ја комплетираат целокупната естетика на ова модерно парче облека.
Спецификација:

 • Женски комбинезон
 • Висока крагна
 • Затворање со патент
 • Мрежести детали
 • Состав: 86% рециклиран полиестер, 14% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Комбинезон
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL