на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE

NIKE Комбинезон Sportswear

код на производ: DM6732-827
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Лесен за облекување и носење, Nike Sportswear женскиот комбинезон ви овозможува да ги направите работите едноставни. Тешката ткаенина од дрес и пространите ракави овозможуваат лежерно, удобно чувство додека едноделениот дизајн значи помалку грижа за облекувањето. Неговата ткаенина е идеална за потопло време, додека 7/8 должината ви овозможува да ги покажете вашите омилени патики. Затворањето со патент на задната страна го олеснува облекувањето и соблекување.
Спецификација:

 • Едноделен дизајн
 • Широки ракави
 • 7/8 должина
 • Затворање со патент на задната страна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Комбинезон
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи