на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE Комбинезон Sportswear
NIKE

NIKE Комбинезон Sportswear

код на производ: DM6732-010
Prosečna ocena:
5.390 MKD
5.390 MKD
3.234 MKD
Заштеда: 2.156 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Лесен за облекување и носење, Nike Sportswear женскиот комбинезон ви овозможува да ги направите работите едноставни. Тешката ткаенина од дрес и пространите ракави овозможуваат лежерно, удобно чувство додека едноделениот дизајн значи помалку грижа за облекувањето. Неговата ткаенина е идеална за потопло време, додека 7/8 должината ви овозможува да ги покажете вашите омилени патики. Затворањето со патент на задната страна го олеснува облекувањето и соблекување.
Спецификација:

 • Едноделен дизајн
 • Широки ракави
 • 7/8 должина
 • Затворање со патент на задната страна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Комбинезон
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • MsM
   MsM

   01.01.2023. 18:10

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL