на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE

NIKE Капа Peak

код на производ: FN4673-010
2.390 MKD
2.390 MKD
1.673 MKD
Заштеда: 717 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Peak е унисекс капа што ќе ви биде најдобар пријател во постудените денови. Удобноста е името на сезоната, а што е поудобно од капа? Со Џордан графика инспирирана од празниците, што повеќе би можеле да побарате? Можеби празнична, мека топка на врвот. Плетената ткаенина е мека и топла.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Состав: 100% полиестер
 • Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа VN000K9Y4QU
  1.268 MKD
  Заштеда 25%
  1.690 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJJJK31
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJJWUG1
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJOLJI1
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.374 MKD
  Заштеда 40%
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4673-200
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD