на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа U J PEAK BEANIE AOJ
NIKE Капа U J PEAK BEANIE AOJ
NIKE Капа U J PEAK BEANIE AOJ
NIKE Капа U J PEAK BEANIE AOJ
NIKE

NIKE Капа U J PEAK BEANIE AOJ

код на производ: FN4673-200
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1SIZ
    1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Капа
Основната поделба Текстил
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FN4672-100
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD