на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE Капа Peak
NIKE

NIKE Капа Peak

код на производ: FB6526-010
1.690 MKD
1.690 MKD
1.352 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1SIZ
  1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Peak е машка капа која ќе стане ваш најдобар сојузник во постудените денови. Малку повисоко со мека, топла ткаенина за манжетни, нашето капче Nike Peak ви нуди стилски опции кои ќе ви помогнат да го победите студот. Плишано плетено предиво ја гушка вашата глава за целодневна удобност. Со повеќе ткаенина, капата Peak е дизајнирана да одговара на вашите уши за да обезбеди топлина во постудени услови.
Спецификација:

 • Машка капа
 • Состав: 100% полиестер
 • Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD